NOWOŚCI CATERINGOWE


NOWOŚCI CATERINGOWE

Drodzy Goście,
specjalnie dla Was przygotowaliśmy pyszne zestawy obiadowe i cateringowe.

W związku z tym, że nasze propozycje kuchni gruzińskiej cieszą się wielkim zainteresowaniem, wychodzimy Wam na przeciw i już od dzisiaj możecie zamawiać tą propozycję w wersji cateringowej! :)

To jeszcze nie koniec!

Nasza standardowa karta dań wciąż jest dostępna, a w dniu dzisiejszym obowiązuje rabat 20% na wszystkie pozycje! <3 Zamówienia prosimy składać pod numerem telefonu: 32 451 73 23 lub 532 438 230 dowozimy codziennie od 13:00 do 19:00 dostawa do 10km GRATIS dla zamówień powyżej 50zł Goście hotelowi mogą smacznie i bezpiecznie zjeść u nas na miejscu możliwość indywidualnego ustalenia menu dostosowanego do potrzeb zamawiającego czas dostawy również ustalamy indywidualnie - możemy być u Was już o 8:00 rano już wkrótce pojawią się nowe atrakcje kulinarne z myślą o dniu św. Marcina, Barbórce i oczywiście Świętach Bożego Narodzenia! :)

Dziękujemy Wam, że z nami jesteście. Dziękujemy, że doceniacie pyszne dania, rewelacyjną pracę naszych kucharzy i całego zespołu. Każde Wasze zamówienie, każde Wasze słowo to coś co dodaje nam skrzydeł.

0001 (1)

0001